Online marketing

Oslovte to správné publikum

Ani online se to
samo neprodá

Více zákazníků = vyšší tržby, jasná rovnice. Ale jak udělat z kolemjdoucího zákazníka? To vše umí zařídit online marketing, a my jsme připraveni vám s tím účinně pomoci.

Základem všeho je web. Správný copywriting, prodejní argumenty, brand a příběh produktu, to vše zvyšuje pravděpodobnost, že se z obyčejného uživatele stane zákazník. Z uživatele, kterého dostanete na web a nedokážete ho přesvědčit se ale stávají vyhozené peníze.

Jiná cílovka,
jiný přístup

Lze očekávat, že mladé v širším spektru neoslovíme u filmu pro pamětníky, dědu zase sotva najdu před novým videem Mikýře, ano jsou tam jedinci, kteří to dávají, ale cílit na ně je marketingová sebevražda. Tedy vždy to správně nasvětlené plátno před správně obsazené kino.

Jaké jsou tedy
možnosti?

SEO

Základem každého marketingu je web. Dobrý web. Každý máme v kapse smartphone a pokud něco hledáme, použijeme ho. SEO umožní, že se váš web bude zobrazovat ve vyhledávání co nejvýše. Podle dat Googlu se totiž 91% vyhledávajících nepodívá ani na druhou stránku.

PPC kampaně

Pomůžeme vám s nastavením a optimalizováním placených reklam. Youtube, Google Ads, bannery či videokampaně. Zvolíme vhodnou strategii a vytvoříme obsah.

Klíčová slova

Kde SEO selže, pomohou klíčová slova. U některých slov je konkurence veliká. Pomůžeme vám analyzovat vaše zákazníky, určíme vhodná klíčová slova a nastavíme PPC kampaň.

Sociální sítě

Postaráme se o vaše profily na sociálních sítích. Produkujeme obsah a zajišťujeme komunikaci. Tvořit dobrý vztah s vaším zákazníkem je základ úspěchu.

Google Analytics

Všechny naše weby jsou napojeny na službu Google Analytics. Pomocí ní získáváme důležitá data o vašich uživatelích. Můžeme tak optimalizovat kampaně, ušetřit vám peníze a pomoct získat více zákazníků.

Google Business

Přidáme váš podnik do Google maps a optimalizujeme profil Google Business tak, aby vás vaši zákazníci našli.