Tvorba webu

Vytvoříme web, který vydělává

Jaký je ten
správný web?

Je správný web ten, který dobře vypadá nebo ten, který vydělává? Pomůžeme vám dosáhnout obojího. Koneckonců, design a obsah webu má na zákazníka zapůsobit tak, že si vybere právě vás místo vaší konkurence.

Stanovení cílů

Každý web má svůj primární cíl. Může pouze obsahovat důležité informace pro vaše stávající zákazníky, nebo se stát prodejním kanálem a nacházet tak nové. Pomůžeme vám stanovit vaše cíle a vytvoříme ideální strategii.

Co od našeho
webu čekat?

Neobyčejný design

Záleží nám na pocitech. Snažíme se, aby se uživatel na vašem webu měl co nejlépe. Proto se věnujeme každému detailu, každé interakci, kterou provede. Vytváříme nevšední zážitek. Z uživatele se totiž může nakonec stát zákazník.

Moderní technologie

Využíváme jen ty nejmodernější technologie. Naše weby jsou handmade. To nám umožňuje postupovat s nejnovějšími trendy. Proto pro nás není nic nemožné.

Google Analytics

Pokud chcete vědět, co vaše zákazníky zajímá, musíte je poznat blíže. Bez dat to ale nejde. Všechny naše weby jsou proto napojeny na službu Google Analytics. Díky ní můžete analyzovat chování uživatelů a optimalizovat tak prodejní procesy.

Zabezpečení

Vybíráme si pečlivě. Jde nám primárně o kvalitu. Všechny naše weby běží na nejmodernějších technologiích a serverech. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše data jsou vždy v bezpečí, za to ručíme.

Odlište se a zaujměte

Je jedno zda nabízíte produkt či službu, je důležité odlišit se. Zanalyzujeme vaši konkurenci, zjistíme, kde jsou její slabiny a nabídneme řešení. Vy musíte být vždy o krok na před. Každý máme přece v kapse smartphone a věřte, že váš potencionální zákazník si vás před nákupem pořádně progooglí.

Tvorba obsahu

Je důležité vyzdvihnout své plusy. Každý text na webu je bezvýznamný, když ho nikdo nečte, každé video je bezvýsledné, pokud ho nikdo nesleduje. Vytvoříme vám obsah webu tak, aby prodával a nestal se tak jen bezcennými znaky a obrázky v hlubinách internetu.

Jak probíhá náš vývoj

01.
Jasná definice cílů
02.
Sestavení strategie
03.
Research konkurence
04.
Tvorba obsahu
05.
Vytvoření návrhu a designu
06.
Vytvoření Redakčního systému dle vašich požadavků
07.
Kompletace webu, optimalizace pro vyhledavače (SEO) a klíčových slov
08.
Zřízení domény a serveru
09.
Nahrání webu na server a zabezpečení